Hızlı Orgazm İçin Öneriler

Hızlı Orgazm İçin Öneriler
Bağcılar escort bayanla cinsel ilişkide orgazmı yakalamak herkesin hayali. Ancak özellikle kadınlar bu zevk noktasını bulmakta bir hayli zorluk çekebiliyor. Daha önce hiç orgazm olmadıysanız ve olmayı hayal ederek yaşayanlar arasındaysanız bu yazımızda sizi hızlıca orgazma götürecek öneriler hazırladık. Peki nasıl orgazm olacaksınız? İşte sizi orgazma ulaştıracak müthiş öneriler…

Bu soruyu kendinize sorma ihtimaliniz de var çünkü gerçekte seks sırasında o yoğun zevki hiç yaşamadınız. Orgazma ulaşmak sizin için zorsa, bu bölümde doruğa ulaşmanızı kolaylaştıracak bir dizi öneri açıklıyoruz:

Mastürbasyon: Kesinlikle vücudunuzu tanımanız gereklidir ve bunun için yapılacak en iyi şey mastürbasyon yoluyla deneyler yapmaktır. Bu şekilde, seks yaparken partnerinize rehberlik etmeniz daha kolay olacaktır.

İletişim kurun: Seks sırasında iletişim eksikliği, orgazma ulaşılamamasının ana nedenlerinden biridir. Utanmayın ve partnerinizi yönlendirin ve ona en çok hangi şeyleri sevdiğinizi, size nasıl dokunması gerektiğini ve ne yapmaktan kaçınması gerektiğini söyleyin.

Ön Sevişme: Bazen aniden ve çılgınca sevişmenin çok heyecan verici olduğu doğrudur. Ancak ilişkilerinizin çoğunda, acele etmeden birbirinize zaman ayırdığınız bazı eski oyunların olması da önemlidir.

Cinsel duruşlar: Bizi diğerlerinden çok daha fazla heyecanlandıran ve bu nedenle orgazma daha hızlı ulaşmamıza yardımcı olan belirli pozisyonlar vardır. Klasik "Misyoner" i geçin ve sizi daha cinsel olarak uyaran diğer pozisyonları arayın.